Výlet pro děti do zábavního parku

Start akce: 05. 02. 2019

5. 2. (úterý – jarní prázd.) celodenní VÝLET PRO DĚTI do zábavního věděckého parku VIDA! v Brně.

Farma Opatov prostřednictvím pana Peřiny věnovala obci pro děti sponzorský dar 15 tisíc Kč, vymysleli jsme výlet o jarních prázdninách do zajímavého místa a díky J. Peřinovi mají děti z Opatova výlet zdarma (doprava + vstupné + oběd)! Děkujeme! Odjezd v 8 h od OÚ, vhodné spíše pro školáky (mladší i starší), dětem od první třídy zajistíme dozor, děti z MŠ musí mít doprovod starší 18 let (doprovod cena: 200,- Kč = doprava + vstupné). Přihlašování do 25. 1. na OÚ – je nutné vyplnit přihlášku, počet míst je omezen na 40 dětí (kapacita autobusu + dozor), případné dotazy na tel. 736 270 717, J. Kovářová.

Vloženo 14. 01. 2019