Úvodní stránka > Aktuality > Semináře pro dospělé

12.5.2015
Datum ukončení:
4.6.2015

SEMINÁŘE PRO DOSPĚLÉ zdarma (více info ve vývěskách a na obecních web. stránkách) pro osoby zaměstnané i nezaměstnané, důchodce (i invalidní), ženy na MD…, pořádá volnočasové centrum ve spolupráci s agenturou MARLIN s.r.o., centrum dalšího vzdělávání.

lektoruje: Soňa Králíčková -Struhárová, počítače  – Ing. Karel Frank

• MŮŽETE SI VYBRAT jeden nebo více seminářů, u počítačů se doporučují všechny čtyři. Čas vždy od 16.30 - 19.30 hod., místo konání – počítačový v ZŠ, ostatní na OÚ.
  • JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT NEJPOZDĚJI DO PONDĚLÍ 11. 5., na OÚ nebo na tel. 736270717

12. 5. Právní vzdělávání (novela občanského zákoníku, přehled důležitých změn: pracovní právo, sousedské vztahy, vlastnictví, spoluvlastnictví, dědictví…)

13., 20., 27. 5. a 3. 6. Základní počítačové dovednosti (využití v běžném životě, orientace a vyhledávání různých informací na internetu, e-mailová adresa, vyhledávání volných pracovních míst…)

26. 5. Finanční gramotnost (jak se vyhnout exekucím, opatření, když sdílíte domácnosti s osobou ohroženou exekucí, falešní exekutoři, jak poznat lichváře, spoření, plánování rodinného rozpočtu, společné jmění manželů, …)

4. 6. Základy podnikání (legislativa pro podnikání, podnikatelský záměr a jeho financování…)

Nemusíte se nic učit ani platit, nebojte se přihlásit!