Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Prázdninové výlety pro děti i dospělé

Prázdninové výlety pro děti i dospěléDatum konání:
15.7.2016
Datum ukončení:
27.7.2016

PRÁZDNINOVÉ VÝLETY PRO DĚTI i dospělé: Můžete se k nám přidat! V rámci táborových výletů nabízíme volná místa v autobusu na VÝLET do DOLNÍ MORAVY – MAMUTÍKŮV VODNÍ PARK  a LESNÍ ZÁŽITKOVÝ PARKVhodné pro všechny věkové skupiny, celé rodiny, maminky s dětmi nebo s námi pošlete jen děti (od 6 let zajistíme dozor). Výlet se koná v pátek 15. 7. (5 míst), tábor větší děti - přihlásit a zaplatit na OÚ do 8. 7.nebo ve středu 27. 7. (15 míst), tábor malé děti - přihlásit a zaplatit na OÚ do 22. 7. cena: 90,- Kč vstupné do obou parků (zvýhodněné skupinové, jinak 290,-/os.) + 100,- Kč doprava

 

Mamutíkův vodní park – přírodní areál, kde je voda základním prvkem k hraní, experimentování a získávání zkušeností o přírodě a jejích zákonitostech, všechny části parku jsou interaktivní a návštěvníci mohou vše sami regulovat, vyzkoušet, uchopit či roztočit, v areálu narazíte na celou řadu zajímavých zařízení a strojů, které můžete sami odzkoušet a seznámit se s jejich využitím, např. Elektrárna, ztracené kolo, Buchar, Archimédes a další.

Lesní zážitkový park- unikátní zážitkový park uprostřed lesa, užijete si v něm kouzelné lesní domečky umístěné na stromech v různých výškách, zábava pro děti všech věkových kategorií, malé i velké houpačky, lanové žebříky, mosty,  závěsné chodníky, NOVINKA LÉTO 2016 –rozšíření o nové domečky, bludiště atp.