Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Volnočasové centrum - Poraďte si s (ne)mocemi

Volnočasové centrum - Poraďte si s (ne)mocemiDatum konání:
18.4.2017

18. 4. od 18 h ve volnočasovém centru přednáška na téma "PORAĎTE SI S (NE)MOCEMI"

 

Ve Svitavách můžete nyní využít služeb terapeutické poradny ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE a pomocí metody EFT (Techniky emoční svobody) vyřešit mnoho svých problémů a těžkostí. EFT je psychoterapeutická metoda, vycházející ze znalostí Tradiční čínské medicíny. Spojuje akupresuru s psychologií. Efektivně dokáže řešit např. strachy a fobie, fyzické i psychické bolesti, úzkosti, panické poruchy, soc. fobii, deprese, závislosti, nadváhu, kouření, alkoholismus, traumata, poúrazové a pooperační bolesti, sebevědomí, vztahy, chron. nemoci, migrény, alergie, problémy s otěhotněním, sex. problémy, výkonnost (práce) a další.

Poznejte revoluční TERAPEUTICKOU METODU a ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT K LEPŠÍMU, JDE TO! JAK? Dozvíte se na přednášce. Také se naučíte ZÁKLADNÍ TERAPEUTICKOU TECHNIKU, která Vám rychle pomůže od fyzických projevů denního stresu! Dozvíte se, jak reaguje naše psychika, když je v zajetí negativních emocí, jak negativní emoce působí na naše fyzické tělo, jak pod jejich vlivem vnímáme okolí a jak okolí vnímá nás, jak nás ovlivňují životní programy a přesvědčení a jak to ZMĚNIT...!

David Bulva, člen profesionálního týmu terapeutů Institutu energetické psychologie Z. KATAYAMA, kontakt: tel. 605 519 943www.eft-svitavy.czwww.terapie-svitavy.cz, Vstupné: 60,- Kč