Úvodní stránka > Aktuality > Kompostéry k vyzvednutí

9.5.2017
Datum ukončení:
19.5.2017

DOMÁCÍ KOMPOSTÉRY budou k vyzvednutí v týdnu od 9. 5. na OÚ (pro občany, kteří si je na OÚ v minulém roce objednali).

Cílem této služby občanům je, aby bioodpad nebyl ukládán do kontejnerů na komunální odpad, protože obec potom za tento odpad musí platit skládkovné.

Mimo to, odpad jako tráva, listí nebo shnilá jablka atp. DO KOMUNÁLNÍHO ODPADU NEPATŘÍ, stejně jako např. stavební suť, nábytek, televize, koberce, záchodová mísa, části autovraků, což jsou věci, které se běžně objevují dokonce i v kontejnerech na plasty!

NEBEZPEČNÝ ODPAD a BIOODPAD, který se do kompostérů nevejde (např. větve), je po domluvě možné ukládat na určené místo k obecnímu úřadu (tel. 461 593 154).