Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Zájezd do divadla - muzikál Hello, Dolly

Zájezd do divadla - muzikál Hello, DollyDatum konání:
24.5.2014

24. 5. Odjezd v 9h od OÚ v Opatově, dále po zastávkách (jeden autobus jede pro Opatov, druhý zastavuje ve Svitavách, Dětřichově a Opatovci), předpokládaný návrat po půlnoci, také po zastávkách (pokud nemáte nahlášenou zastávku, kde budete nastupovat, stavte se prosím na OÚ, případně stačí SMS na tel. 736 270 717, J. Kovářová).

Divadlo začíná v 19h, v autobuse každý dostane mapku centra Prahy a informace o organizaci tj. kdy a kde se sejdeme atp. Po příjezdu do Prahy bude buď individuální nebo společný program (jak kdo chce). Společný program je návštěva veletrhu Kreativita – hobby, i v tomto případě bude potom čas na procházku po Praze. Veletrh je nejen pro tvořivé, máte možnost něco si vyrobit, zakoupit nebo se jen inspirovat, podívejte se na www.kreativita-hobby.cz ). Na veletrh budeme objednávat společnou, výhodnější vstupenku (cca 70 – 100,-/osoba), pokud máte zájem veletrh s námi navštívit, ozvěte se do 12. 5. na tel. 736 270 717, J. Kovářová.

Plánujeme další zájezd do divadla, vhodný i pro děti, na muzikál Sněhová královna v divadle Hybernia v Praze, 16. 11. v 11h,za stejnou cenu 300,- Kč, zájezd pořádáme opět společně s Opatovcem a Dětřichovem, pokud máte zájem, je potřeba se na OÚ přihlásit do konce května (zájezd se bude platit až v říjnu).