Úvodní stránka > Aktuality > Elektronická aukce na zemní plyn a elektřinu - spol. eCentre

Elektronická aukce na zemní plyn a elektřinu - spol. eCentre

Datum konání:
12.3.2014
Datum ukončení:
13.3.2014

SPOLEČNOST eCENTRE, a.s. nabízí občanům, živnostníkům a firmám obce Opatov ELEKTRONICKOU AUKCI NA ZEMNÍ PLYN A ELEKTŘINU

Chcete snížit náklady na dodávku elektrické energie a zemního plynu pro Vaši domácnost? Připojte se k domácnostem mnoha dalších měst a obcí a prostřednictvím elektronické aukce vyberte nejlevnějšího dodavatele těchto služeb. Čím více lidí se do projektu zapojí, tím nižší cena se vysoutěží. Pro domácnosti je služba zcela zdarma. Pořadatelské firmě hradí odměnu vítězný dodavatel (více informací v letáku společnosti eCENTRE, a.s., který budete mít brzy ve schránce).

Chcete-li se do e-aukce zapojit, přijďte do Volnočasového centra v Opatově ve středu 12. 3. v době od 16 – 18 hodin nebo ve čtvrtek 13. 3. od 9 – 11 hodin

Přineste s sebou kopii smlouvy s Vaším stávajícím dodavatelem (včetně všech dodatků a obchodních podmínek) a kopii ročního vyúčtování spotřeby elektrické energie či zemního plynu. Podepíšete smlouvu s pořadatelskou firmou, která je bezúplatná a definuje práva a povinnosti smluvních stran. Na místě Vám zástupci společnosti vše vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy.