Úvodní stránka > Aktuality > Otevření obecní knihovny

Datum konání:
10.10.2014

OBECNÍ KNIHOVNA – OTEVŘENÍ

• Stávající nabídka knihovny byla rozšířena o nové a darované knihy, najdete u nás knihy pro všechny věkové kategorie - klasika, bestsellery, detektivky, romány pro ženy, sport, hobby…., bohatý výběr knih pro děti a mládež, povinná četba…..

Všem dárcům děkujeme za pěkné a mnohdy velmi zajímavé knihy!

• Začínáme Dnem otevřených dveří  v Týdnu knihoven

10. 10. (pátek) od 14 do 21h a 11. 10. (sobota) od 9 do 13h

• pravidelná otevírací  doba (od 14. 10.):

Úterý            17 – 20h

Čtvrtek         14 – 17h

Sobota          9 – 11h

K přihlášení potřebujete občanský průkaz, děti musí přijít v doprovodu dospělého (po vystavení průkazuuž mohou knihovnu navštěvovat samy).  Knihovna začíná fungovat od začátku, takže je potřeba, aby se všichni čtenáři opět zaregistrovali.

Registrační poplatek na jeden rok:                           80,-/dospělý    50,-/dítě

SLEVA od otevření do konce října:                       50,-/dospělý  20,-/dítě

Přijďte se podívat nebo rovnou přihlásit, těší se na Vás knihovnice,                            Jitka Tanková a Stáňa Petruňová