obec Opatov

LETNÍ „příměstské“ TÁBORY v Opatově

Start akce: 13. 07. 2020

Konec akce: 14. 08. 2020

LETNÍ „příměstské“ TÁBORY v Opatově:

13. - 17. 7. TANEČNÍ A POHYBOVÝ TÁBOR, v Opatově pořádá přímo taneční škola Body Rockers Patrika Oujezského. Pro děti ve věku 6 – 15 let, po – pá 9 – 16 h, přihlásit se může kdokoli, tj. i mimo Opatov, minimální počet 15 účastníků. Přihlašování přes web www.bodyrockers.cz- od března tam bude spuštěný formulář na přihlášení + informace o programu. Cena 2200,- Kč (včetně obědů).

27. - 31. 7. OUTDOOROVÝ TÁBOR

(věk přibl. 8 – 14 let, jinak dle domluvy), 1200,- Kč, max. 25 dětí,  8 – 16 h (čas je orientační)

Pro odolné a fyzicky zdatné děti, které jsou rády venku, touží po dobrodružství a nebojí se nepohodlí. Program: dvoudenní výlet vlakem s přespáním na zřícenině, pozorování noční oblohy, stezka odvahy, hledání pokladu, koupání v řece, vaření na ohni, základy tábornictví, návštěva lanového centra, celodenní cyklistický výlet, poznávání přírody, upevňování dobrých vztahů,…

pořádá: Mgr. Dana Kopecká, DiS. a Jakub Netušil

Přihlašování na tel. 730 628 024, D. Kopecká nebo na e-mailu: kopeckada@seznam.cz

20. - 24. 7.   a   3. – 7. 8.   tábory PRO MALÉ DĚTI

pro děti ve věku 4 – 8 let (jinak dle domluvy s vedoucí), po - pá 7.30 – 15 h, max. 20 dětí, cena: 800,- Kč

Program bude na obou táborech podobný – hraní ve volnočasovém centru, sportovní hry venku a na hřištích v Opatově, výtvarné tvoření, vycházky po okolí, celodenní výlet do Svitav (vodárenský les, hřiště…).

pořádá obec Opatov pod vedením: Dana Stečínská, Veronika Jiráčková, Pavlína Koldová

přihlašování na tel. 605 738 326, D. Stečínská

10. - 14. 8. SPORTOVNÍ TÁBOR

pro děti ve věku 6 – 12 let (jinak dle domluvy s vedoucím), po - pá 8 – 16 h, max. 40 dětí, cena: 1200,- Kč

Program: celotáborová hra, soutěže, sportovní činnosti a hry ve skupinách (atletika, fotbal, míčové hry, hry k rozvoji fyzické kondice), střelba, táborové sportovní turnaje, celodenní pobyt v lese (přežití v přírodě, základy první pomoci, příprava oběda, ochrana přírody), celodenní výlet do Sportovního parku v Pardubicích (min. rok to byl velmi úspěšný výlet). Tábor bude probíhat v zázemí TJ Opatov.

pořádá: Michal Polák, Daniel Sedlák, Dana Stečínská, Veronika Jiráčková, Lucie Párová

přihlašování na tel. 773 672 066, Michal Polák

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přihlášení na všechny tábory do konce března nebo do naplnění kapacity jednotlivých táborů. Všechny tábory se konají za podpory obce Opatov.

Platba (mimo taneční) + více info o programu v květnu (upozornění bude ve zpravodaji).

Vloženo 04. 03. 2020