obec Opatov

OBECNÍ KNIHOVNA - "VÝDEJNÍ OKÉNKO"

Start akce: 19. 02. 2021

Konec akce: 31. 03. 2021

OBECNÍ KNIHOVNA - "VÝDEJNÍ OKÉNKO"

V pátek 19. 2. od 14 do 17 h můžete přijít vrátit knihy do knihovny. A příští čtvrtek (25. 2.) bude možné si zase knihy vypůjčit. Dokud nebudou knihovny otevřeny "normálně", budeme mít tzv. výdejní okénko v režimu - jeden čtvrtek vracení (začínáme v pátek, ale to je výjimka), další čtvrtek půjčování (tj. 25. 2., atd.. 4. 3. zase půjčování... ), vždy 14 - 17 h. Vše bude probíhat za dodržování hygienických opatření (rouška, rozestupy, dezinfekce) a knihy budou několik dní uloženy v karanténě, takže si je další týden budete půjčovat "čisté" (proto budeme střídat týdny). Navíc, někteří čtenáři mají z důvodu dlouhé výpůjčky (nedobrovolně, protože jsou zavřené knihovny) už i zablokované čtenářské účty, proto je potřeba nejdříve knihy vrátit a účty "rozhýbat".

Vloženo 19. 02. 2021