obec Opatov

Volnočasové centrum

VOLNOČASOVÉ CENTRUM

Každou středu od 15 do 17 h otevřeno pro maminky s malými dětmi (info na fb – Dětské centrum Opatov)

1. 10. v 17 h úvodní hodina ANGLIČTINY pro mírně pokročilé - každé pondělí v učebně volnočas. centra, cena 30 Kč/hodina, přesný čas se domluví na první schůzce, vyučuje Mgr. Dana Kopecká

17. 10. od 9.30 h divadélko Jójo „POHÁDKA ze psí boudy“, vstupné 45,- Kč

7. a 8. 12. PŘEDVÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ V CENTRU

Na vyfotografování sebe, celé rodiny, dětí…, se můžete objednat na tel. 736 270 717. V pátek od 16 do 20 h a v sobotu od 9 do 13 h se vám bude věnovat fotograf Pavel Juřík. Samotné fotografování je zdarma, platíte za zpracované fotografie, v nabídce jsou fotografie různých rozměrů, fotografie zpracovaná jako obraz na pevné desce…, ceník bude podobný min. roku, koncem listopadu ho najdete na www.obecopatov.cz.

Centrum se nachází v budově OÚ (levá strana), prostory byly zrekonstruovány za finanční podpory MAS Svitava. Z bývalých skladových prostor vznikla velká společenská místnost, výtvarná dílna, nové sociální zařízení a kavárnička. Centrum má pestrou nabídkou aktivit oslovit širokou veřejnost, sloužit nám všem.

Kontaktní informace:

tel.: 736 270 717 (Jana Kovářová)

e-mail: volnocasovecentrum@email.cz

Pravidelný program 2017

Pondělí  17 - 18:00 Angličtina pro začátečníky (tel. 730 628 024)
Středa 15 - 17 h Mateřské centrum - NA DOTAZ tel. 736 270 717 (Jana Kovářová)
Čtvrtek 14 - 17 h Obecní knihovna

MATEŘSKÉ CENTRUM - každou středu od 15 do cca 17 h si s malými dětmi můžete přijít do centra pohrát

V případě hezkého počasí se koná venkovní program v úterý od 9.30 do 11.30 h - sraz před volnočasovým centrem - vyjížďka s dětmi na kole (v sedačkách), vycházka s kočárky, program na hřišti, atd.

Více informací vždy na facebooku – Dětské centrum Opatov.

TVOŘIVÉ DÍLNY PRO DĚTI A MLÁDEŽ s Lucií Musilovou pokračují - každé úterý od 15 h do cca 17 h

Nepravidelné a nárazové akce najdete vždy v aktualitách.