Adventní jarmark

Start akce: 02. 12. 2023

2. 12. (sobota) ADVENTNÍ JARMARK - v sobotu před první adventní nedělí se bude v hale na sběrném dvoře od 16 h opět konat jarmark s prodejem drobných dárků, svíček, floristického zboží, věnců, vánoční výzdoby a občerstvením (svařák, čaj, „něco sladkého na zub“), k tomu vám budou hrát koledy a svítit vánoční osvětlení centra obce. Prodej floristických drobností tradičně v místnosti vedle knihovny. Mimo drobných prodejců z řad dospělých, budou tentokrát součástí jarmarkového prodeje se svými výrobky i děti ze ZŠ.
Posezení se zabíjačkovou polévkou, ovárkem a pivem jako obvykle v garáži OÚ.
SRDEČNĚ ZVEME, PŘIJĎTE SI UŽÍT PŘEDVÁNOČNÍ ATMOSFÉRU!
Pokud máte zájem na jarmarku prodávat své výrobky (drobné dárky, rukodělné výrobky, výrobky s vánoční tematikou, perníčky nebo jiné pečivo, sladké, slané…), přihlaste se do 30. 11. na tel. 723 327 017 (M. Kolomazníková).

Vloženo 06. 11. 2023