„Jeseníky - království horské divočiny“

Start akce: 19. 04. 2024

19. 4. „Jeseníky - království horské divočiny“ „kino“ na Statku u Kovářů ve spolupráci s obcí Opatov

Na přírodopisný dokumentární film, který vypráví příběh fascinujícího koloběhu života jedinečné horské přírody Jeseníků, a který se promítal v kinech v celé republice, se budete moci na Statku u Kovářů podívat s Mariánem Polákem, režisérem, kameramanem a producentem, pod jehož vedením filmový štáb pracoval.

Od 18 h bude možné si posedět u občerstvení (pivo, víno…, káva, čaj) a samotné promítání bude od 20 h.

Vstupné: dospělí 50 Kč, děti (do 15 let v doprovodu rodičů) vstupné dobrovolné

NUTNÁ rezervace vstupenek (do naplnění kapacity) na tel. 736 270 717, J. Kovářová.

Kovářovi i M. Polák tuto akci pořádají bez nároku na honorář, vstupné bude použito na péči a ochranu o lokality vzácných orchidejí v okolí Opatova (i o nich Marián popovídá…). Slatinné mokřady, kde se tyto orchideje (prstnatec májový, pětiprstka) vyskytují, jsou na našem území výjimečné.

Přiložené dokumenty:

Vloženo 05. 04. 2024