obec Opatov

Úřední deska

Prohlašujeme, že v souladu se zákonem c. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, jsou na elektronické i listinné úřední desce obce vyvěšeny stejné dokumenty.

Listinná úřední deska je umístěna před obecním úřadem a je přístupná 24h denně.

Název Vyvěšeno Sejmuto Stav
Informace volebním stranám o počtu a sídle volebního okrsku pro volby do zastupitelstva obce Opatov konané ve dnech 9. a 10. října 2026 20. 08. 2026 aktuální
Veřejná vyhláška 10. 08. 2026 25. 09. 2026 aktuální
Veřejná vyhláška - oznámení 21. 07. 2026 09. 09. 2026 aktuální
Rozpočtové opatření č. 3/2026 22. 06. 2026 aktuální
Závěrečný účet obce za rok 2025 18. 06. 2026 aktuální
Oznámení k závěrečnému účtu obce za rok 2025 18. 06. 2026 aktuální
Mikroregion Svitavsko - návrh závěrečného účtu 2025 01. 06. 2026 aktuální
Rozpočtové opatření č. 2/2026 10. 04. 2026 aktuální
Výroční zpráva za r. 2025 18. 02. 2026 aktuální
Veřejnoprávní smlouva č. 1/2026 09. 02. 2026 aktuální
( Položky: 1 - 10 z 131 )
1 2 3 14
Reset