obec Opatov

LETNÍ „příměstské“ TÁBORY v Opatově

LETNÍ „příměstské“ TÁBORY v Opatově                                                                                                            Velmi rychle se obsadil tábor pro starší i malé děti (a to včetně přidaných míst!), na tyto tábory se můžete nahlásit jako náhradníci, J. Kovářová, tel. 736 270 717 (přihlaš. i na taneční). Několik volných míst můžeme ještě nabídnout na TANEČNÍM A POHYBOVÉM TÁBOŘE s P. Oujezským a SKAUTSKÉM TÁBOŘE s D. Kopeckou, od 5. 3. je možné se na skautský přihlašovat na tel. 730 628 024. Tento tábor je určený pro starší děti (8 – 14 let), které se rády pohybují, touží po, aspoň malém, dobrodružství a nevšedních zážitcích. Nebo netouží po ničem J, ale vám se zdá, že by něco takového bylo pro vaše dítě fajn, nebojte se ho přihlásit!

9. – 13. 7. PRO STARŠÍ DĚTI (8 – 13 let), 1000,- Kč, min. 15/max. 40 dětí, 8 – 16 h

16. – 20. 7. TANEČNÍ A POHYBOVÝ (6 - 15 let), 1000,- Kč, min. 25 dětí, opět s P. Oujezským, 9 – 16 h

30. 7. – 3. 8. PRO MALÉ DĚTI (4 – 7 let), 850,- Kč, min. 15/max. 25 dětí, 7.30 – 15.30 h

Přihlásit se do poloviny března na tel. 736 270 717 (J. Kovářová) – tábor starší, mladší děti a taneční.

23. – 27. 7. SKAUTSKÝ TÁBOR s D. Kopeckou, 1000,- Kč, přihlásit se do 20. 2. na: kopeckada@seznam.cz!

Táborníci nám rostou a některým by vyhovoval fyzicky náročnější program, proto jsme se rozhodli uspořádat tábor pro starší, fyzicky zdatné děti (8 – 14 let), které touží po dobrodružství a nevadí jim nějaký škrábanec z lesa nebo mokré boty J, max.počet 25!

Pro všechny tábory: platba + více info o programu ve zpravodaji na květen, cena je vždy za obědy, pojišt., program, výlety, lektory atd. Opět nabídneme pestrý program uzpůsobený věku a schop. většiny účastníků, můžete očekávat tradiční cyklovýlet, výpravy do lesa, zajímavé vyrábění a výlety. K „naladění“ na letní tábory se brzy můžete podívat na videa z minulého roku (www.obecopatov.cz/videogalerie nebo facebook), neuvěřitelné, co všechno jsme zvládli :-)!

Vloženo 02. 02. 2018