obec Opatov

Zájezd do Itálie - Colverde

Start akce: 27. 09. 2018

Konec akce: 30. 09. 2018

je plně obsazený, pokud má ještě někdo zájem, může se přihlásit jako náhradník, bližší info pro účastníky na schůzce k zájezdu 18. 9. v 18 h na OÚ, zaplatit zájezd je potřeba do 20. 9.

 

 

 

Po delší době plánujeme ZÁJEZD DO ITÁLIE do naší partnerské obce COLVERDE (dříve Drezzo) 27. – 30. 9., přihlásit se může kdokoli!  (dobrá zpráva pro zájemce – v pátek 28. 9. je st. svátek, tj. případně stačí jeden den dovolené J)

 Ve čtvrtek brzy ráno odjezd z Opatova, příjezd do Colverde ve večerních hodinách.                                                                                                                                                                    

Předběžný program: prohlídka obce Colverde (tj. spojené obce Drezzo + Gironico + Paré), návštěva školy, večerní zábava, fotbalový zápas – žáci, výlet a další program bude upřesněn ve zpravodaji v září. V sobotu večer odjezd, návrat do Opatova v neděli okolo poledne.                                                    Účastníci platí příspěvek na dopravu, každý si sám zajišťuje cestovní pojištění do zahraničí (musí mít všichni!), platný občanský průkaz nebo cestovní pas, dárek pro ubytovatele a osobní výdaje cestou. V Colverde je všechno ostatní (ubytování, strava) zajištěno.                          

Cena (příspěvek na dopravu): 2000,- Kč/dospělý, 1000,- Kč/dítě (do 15 let)

Přihlásit se a zaplatit zájezd můžete na OÚ do 20. září (počet míst je omezen kapacitou autobusu a možnostmi ubyt., tj. doporučujeme se přihlásit co nejdříve).  

Vloženo 29. 06. 2018