Fotbal muži: Opatov - Horní Újezd od 15:30 hod. + info k omezenému počtu diváků

Start akce: 26. 09. 2020

V návaznosti na rozhodnutí ministra zdravotnictví, bude v sobotu na zápas puštěno max. 50 diváku viz. níže + přílohy.

Zbytek lidí, pokud nějaký bude, bude muset fotbal sledovat za plotem. L

Pravidla pro pořádání zápasů regionálního fotbalu od 24. 9. 2020

V návaznosti na rozhodnutí ministra zdravotnictví (č.j. MZDR 20588/2020-17/MIN/KAN) vydává FAČR aktualizovaná pravidla pro chování v rámci regionálního fotbalu, která jsou účinná od 24. 9. 2020:

1. Utkání ve venkovních prostorech se smí zúčastnit maximálně 50 diváků.

2. Nad 50 diváků se smí utkání zúčastnit pouze v případě, že mají všichni pevně určené místo k sezení (max. 1000).

3. Pokud se utkání účastní nad 50 diváků, organizátor je povinen evidovat celkový počet míst k sezení.

4. Organizátor je vždy povinen zabezpečit rozestup mezi diváky nejméně 2 metry.

5. Místa se NESČÍTAJÍ – nelze mít 50 diváků na státní + další k sezení.

6. Důrazně se nedoporučuje instalovat přenosná místa k sezení navíc.

7. Do divácké kvóty se nezapočítávají osoby, které se podílejí na realizaci utkání a hráči, jsouli nejméně 2 metry od diváků.

8. Osoby mimo areál se do divácké kvóty nezapočítávají.

9. Důrazně se doporučuje dodržovat přísná hygienická opatření při pohybu ve vnitřních prostorách.

Vloženo 08. 09. 2020