ZRUŠENO - ADVENTNÍ JARMARK

Start akce: 27. 11. 2021

27. 11. ADVENTNÍ JARMARK – v sobotu před první adventní nedělí se bude (pokud ho vládní nařízení nezruší…) u obecního úřadu opět konat jarmark s prodejem drobných dárků, svíček, floristického zboží, věnců, vánoční výzdoby a občerstvením (svařák, čaj, „něco sladkého na zub“, ovárek, zabíjačková polévka a točené pivo).

Jarmark a občerstvení od 16 h, v 17 h rozsvícení vánoční výzdoby. Srdečně zveme!

Pokud máte zájem na jarmarku prodávat své výrobky (drobné dárky, rukodělné výrobky, výrobky s vánoční tematikou, perníčky nebo jiné pečivo, sladké, slané…), přihlaste se do 20. 11. na tel. 736 270 717, rádi přivítáme z řad místních obyvatel i další odvážné, kteří by chtěli něco nabídnout, ozvěte se, abychom vám mohli zajistit prodejní místo (za prodejní místo se neplatí a případný výdělek zůstává prodejci).

Výzva! Šikovné pekařky/pekaři, cukrářky/cukráři, ozvěte se, o dobroty je vždy zájem :-)!

Vloženo 27. 10. 2021