Adventní jarmark

Start akce: 26. 11. 2022

26. 11. ADVENTNÍ JARMARK

V sobotu před první adventní nedělí se bude u obecního úřadu od 16 h opět konat jarmark s prodejem drobných dárků, svíček, floristického zboží, věnců, vánoční výzdoby a občerstvením (svařák, čaj, „něco sladkého na zub“, ovárek, zabíjačková polévka a točené pivo), k tomu vám budou hrát koledy a svítit vánoční osvětlení centra obce.

Pokud máte zájem na jarmarku prodávat své výrobky, přihlaste se do 18. 11. na tel. 723 327 017, M. Kolomazníková, rádi přivítáme z řad místních obyvatel i další odvážné, kteří by chtěli něco vánočního (rukodělné výrobky, perníčky nebo jiné pečivo…) nabídnout, ozvěte se, abychom vám mohli zajistit prodejní místo (za to se platí 50,- Kč).

LETOS ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ JARMARKU!

• - jarmarkový prodej a stánek se svařákem najdete v nové hale na sběrném dvoře
  • - prodej floristických drobností tradičně v místnosti vedle knihovny
  • - posezení se zabíjačkovou polévkou, ovárkem a pivem jako obvykle v garáži OÚ

SRDEČNĚ ZVEME, PŘIJĎTE SI UŽÍT PŘEDVÁNOČNÍ ATMOSFÉRU!

Přiložené dokumenty:

Vloženo 03. 11. 2022