„UKLIĎME SI OPATOV!“

Start akce: 01. 04. 2023

Konec akce: 30. 04. 2023

„UKLIĎME SI OPATOV!“ – akce bude probíhat po celý duben
Po roce opět výzva pro všechny, kterým není lhostejné jejich okolí – zapojte se do jarního úklidu naší obce! Můžete sbírat odpadky, shrabat nebo jinak jarně poklidit vaše nejbližší okolí, cestu, kudy chodíte do práce, na procházky, tj. okolí bydliště, veřejná prostranství, příkopy, potok, obchvat…
Na OÚ (v úředních dnech PO + ST) si můžete vyzvednout pytle a rukavice, a potom se ozvat telefonicky: 732 479 182 (L. Šafránek) s informací, kde jste zanechali pytle s posbíraným odpadem nebo shrabané kupky a pracovníci technických služeb je odvezou.
Svozový den pro úklid bude vždy v pondělí, jen po Velikonocích to bude úterý, tj. 3., 11., 17., 24. 4.
Budeme rádi, když nám pošlete své foto z úklidu (na obecopatov@cmail.cz nebo obecní fb). Velmi si vážíme každé snahy, která vede ke zlepšení životního prostředí v obci, děkujeme!

Vloženo 08. 03. 2023